Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek: merytoryczne nastawienie do wszystkich spraw

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek gwarantuje profesjonalne podejście do wszystkich spraw. Obszar usług prawniczych, z których można korzystać w jej biurze obejmuje: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Klienci, jacy chcą szczegółowo dowiadywać się, co będzie dla nich dostępne, mają możliwość wyszukać istotne informacje na witrynie www. Absolwentka UJ w Krakowie jest rótwnież współuczestnikiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Prywatną kancelarię prowadzi od ponad 10 lat, co daje gwarancję interesantom, iż niezależnie od faktu, jak bardzo skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią radzić. Nastawiona jest ona do wszystkich z stuprocentowym zaangażowaniem, każdorazowo dobierając stosowny przebieg zdarzeń prawa dla konkretnej sprawy.

Ze względu na duże doświadczenie pod względem zawodowym, zgłaszają się do niej zleceniodawcy z przeróżnymi kwestiami. Adwokat Tarnów ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim a także Szkołę Prawa Francuskiego. Od kilku lat zatrudniona jest ona też jako prawnik dla biznesu w jednej z dużych spółek z branży deweloperskiej na terenie Krakowa, zajmując się problematyką obrotu lokalami a także obsługą wspólnot mieszkaniowych. Dlatego w obrębie takiej problematyki może ona również pomagać zleceniodawcom, którzy się do niej zgłaszają. Jeżeli ktoś tego potrzebuje, to proponowana jest także współpraca po angielsku.

Merytoryczna pomoc prawnicza jest wykonywana przez cały czas postępowania w sądzie. Ekspertka troszczy się o to, żeby klienci dobrze zrozumieli skomplikowane przepisy prawa, czyli na bieżąco objaśnia zleceniodawcom w zrozumiałym języku, czego mogą oczekiwać. Ponadto założyła na prywatnej stronie bloga tematycznego, gdzie na określonych z przykładów wytłumaczy kwestie z licznych dziedzin prawniczych. To jest w stanie przekonać klientów, wskazując im, iż mają do czynienia z osobą wartą zaufania.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz