Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Bezpieczne operacje handlowe przeprowadzane za pośrednictwem portalu 1688

Bezpieczne operacje handlowe przeprowadzane za pomocą serwisu 1688 zachęcają polskich właścicieli firm do realizacji importu dowolnych towarów właśnie za pośrednictwem wskazanego portalu. Kwota każdej operacji handlowej, dotycząca przykładowo jak zarabiać na imporcie z chin pozostaje zamrażana do momentu docierania towaru do magazynu 1688 i sprawdzenia, iż zawartość jest jak przewidywano a także nieuszkodzona. Jedynie po przejściu przez taką procedurę chiński przedsiębiorca dostanie zapłatę. Jeżeli natomiast asortyment jest uszkodzony, zostaje odesłany, a środki finansowe wracają do nadawcy.

Jest to wyjątkowo wygodne oraz umożliwia oszczędzać czas, jak i pieniądze, ponieważ wszystko odbywa się jeszcze na rynku chińskim, a nie w krajowym magazynie. Serwis gwarantuje także bezpieczeństwo prawno – celne, co znaczy od strony praktycznej, iż wszystkie kwestie formalne zostaną przypilnowane. Specjaliści z podanej firmy mają rozeznanie w aktualnych przepisach oraz w kwestii procedur, wobec czego nie ma potrzeby się o żadne formalności bać. Wszystkie wymagania odnoszące się do wyrobów takie jak atesty, bądź naklejki załatwią eksperci z 1688. Działający legalnie importer wdraża asortyment chiński do sprzedaży w Polsce oraz w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Krajowy przedsiębiorca może liczyć na takie same reguły współpracowania, jak gdyby współpracował także z przedsiębiorcą
polskim. Innowacyjnie przygotowana platforma jest również prosta w obsługiwaniu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Bezpieczne operacje handlowe przeprowadzane za pośrednictwem portalu 1688 - CNOS