Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Co na posadzkę? Typy desek i paneli

Deska barlinecka jest najwyższej klasy posadzką złożoną z trzech pokładów. Będzie ona w pełni wykonana z drewna i nie poddana żadnym przeróbką. W jej produkcji połączono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest odporna na wszystkie odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje izolacje akustyczną oraz termiczną. Największa zaleta tego rodzaju podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Można ją wykorzystywać w pokojach dziecinnych oraz sypialniach. Oprócz standardowej trzy warstwowej techniki, materiał ma też siedem warstw lakieru. W pierwszej kolejności lakiery gruntujące, a po pewnym czasie akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony poprzez promienie UV. Wszystkie trzy warstwy tej posadzki są wykonane z drewna.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a następna jest zależna od życzenia konsumenta. Mamy prawo nawet zamówić panele podłogowe całkiem surowe oraz sami je oporządzić – przetestuj panele podłogowe Kalisz. Po kilku latach użytkowania podłogę jesteśmy w stanie rozebrać i poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować ażeby ponownie zdobyć wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas parę znaczących wyborów. Po pierwsze powinniśmy wybrać klasę drewna z jakiej podłoga będzie wykonana. Klasy fundamentalne to rustic, exclusive, natur, selekt oraz family. Kolejne rodzaje różnią się kontrastem, rozmiarem sęków oraz kolorystyką. W następnej kolejności czeka nas wybór pomiędzy deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Co na posadzkę? Typy desek i paneli - CNOS