Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Food trucki w amerykańskim designie

Dodatki, jakie mogą zostać wykorzystane w food truckach SHINE zawsze dostosowane są do potrzeb zleceniodawcy oraz do tego, czego on od danej przyczepy oczekuje. W ramach serii wiodących, jakimi są: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można wobec tego spodziewać się dopasowania dodatkowych urządzeń, zastosowania dowolnej kolorystyki a także zrobienia food trucka w optymalnym pod dane wykorzystanie wymiarze. Decydując się na food truck SHINE klient dostaje to, co cechuje wysoka jakość wykonania.

Pośród wyposażenia dodatkowego oferowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne ledowe, skrzynka agregatu na dyszlu, półka ścienna, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap zrobiony ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, nadający się do schowania stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwane z półką, logo z reklamą, opcja wykorzystania reklamy na dachu a także zamontowanie odtwarzacza multimedialnego. Z kolei, jeśli klient ma jeszcze innego rodzaju życzenia, to również może się decydować na podanie tego, na czym mu zależy. Projektanci SHINE spełniają te wymagania. Czymś nowym w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Takie praktyczne obiekty sprzedażowe dostosowane są przede wszystkim do wydawania napojów. Sprawdzają się na imprezach w plenerze.

Ciekawy design, niewielkie rozmiary, wysoka jakość wykonania oraz możliwość ustawienia roweru każdego dnia w innym miejscu to spore zalety takiego rozwiązania. Szczególnie że wystarczy przedłożyć własną wizję i eksperci z firmy wskażą, jakie propozycje są polecane. Spersonalizowane podejście pozwoli utworzyć harmonijny profil pod względem biznesowym i można doskonale być kojarzonym. Food trucki w amerykańskim stylu prezentują się wyjątkowo dobrze. Można wówczas własny biznes rozwijać wzorcowo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Food trucki w amerykańskim designie - CNOS