Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

forBET wypłata – jak wypłacić bonus?

Coraz więcej osób zaczyna interesować się zakładami, typu forBET i bonusami, jakie oferują. Jak je wypłacić? Chcąc wypłacić bonus od pierwszej wpłaty, trzeba najpierw obrócić kwotę bonusu z kursem minimalnym wynoszącym przynajmniej 2.5. Ponadto każdy kupon musi zawierać przynajmniej 3 zdarzenia, a każde z nich mieć kurs 1.3. Do obrotu nie liczą się kupony ze sportami wirtualnymi I i II, a także zakłady systemowe. Bonus należy obrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Jeśli nie uda się tego zrobić, środki bonusowe zostaną anulowane, a graczowi pozostaną jedynie środki, które pierwotnie wpłacił.

W przypadku promocji MaxiZysk każdy kupon musi mieć przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs każdego wynosić 1.40. Maksymalna wygrana z tym bonusem nie może wynieść więcej niż 2279 zł. Szczegółowe informacje na temat warunków obrotu, a także pozostałych informacji na temat powyższych bonusów znajdują się na stronie bukmachera w odpowiednich regulaminach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

forBET wypłata – jak wypłacić bonus? - CNOS