Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Innowacyjne narzędzia diamentowe i urządzenia do cięcia betonu wykorzystywane przez kadrę z przedsiębiorstwa EL – JOT

Technika diamentowa wykorzystywana do wykonywania odwiertów w betonie wykorzystywana jest przez firmę EL – JOT. Ze względu na to że jest to technika bardzo efektywna, to wszystkie wiercenie w betonie na sucho wykonywane są szybko, bez zabrudzeń oraz z stuprocentową precyzją. Z wykorzystaniem tej techniki odwierty mogą być robione na sucho i na mokro, w obszernym zakresie średnic odwiertowych. Zwykle eksperci wykonują odwierty do jednego metra. Kiedy klient zgłasza zapotrzebowanie na wykonanie dużego odwiertu, to technika pracy dostosowana pozostaje na spersonalizowanych zasadach.

Wywiercenie metodą diamentową na sucho często wybierane jest wtedy, gdy budowa jest już ukończona, ale trzeba się dostawać pod spód betonu. Zamówienia dotyczą w takiej sytuacji: pobierania próbki z ziemi, wykonania otworów w stropach i w ścianach betonowych, wykonania przewiertów wentylacyjnych, wykonania przewiertów przy przebudowaniu obiektów, przygotowywania otworu pod kotwy w fundamentach oraz pomiaru grubości podzespołu zrobionego z betonu.

Obróbka betonu w nowoczesny sposób pozwala na prędkie tempo pracownicze i nie wymaga zaangażowania dodatkowego pracownika. Narzędzia diamentowe firmy MAXIMA przebijają się przez beton bez żadnego kłopotu, nie powodując pojawienia się pyłu. Wycena dla każdego zlecenia ustalana jest na indywidualnych zasadach. Zleceniodawcy, jacy się tu zapiszą mogą liczyć na pocięcie i wywiercenie w betonie na sucho oraz na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz