Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Mikrodermabrazja diamentowa jako zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry. Taki zabieg przede wszystkim sprawia, iż tkanka skórna staje się zdrowsza, dzięki czemu również wygląda na młodszą. Mikrodermabrazja diamentowa rekomendowana jest osobom posiadającym cerę mieszaną i tłustą, przy której wydziela się dużo łoju skórnego. Następną w kolejności cechą dodatnią mikrodermabrazji diamentowej pozostaje to, że już kilka zabiegów może usunąć blizny oraz wyraźne odbarwienia. Warstwy naskórka podczas takiego zabiegu usuwane są za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalne głowice ścierające, które pokrywane są diamentem.

Od tego również pochodzi nazwa takiego zabiegu. Mikrodermabrazja diamentowa jako innowacyjna technika odpowiada za oczyszczenie tkanki skórnej, aktywuje jej odbudowanie się, jak i pomoże zniwelować przeróżne występujące na skórze schorzenia. Systematycznie przeprowadzane zabiegi pozwolą pozbywać się drobnych zmarszczek, pobudzając fibroblasty do wyprodukowania kolagenu i elastyny. Zregenerowana skóra będzie także właściwie zabezpieczona przed pojawieniem się nowych uszkodzeń. Z zabiegu takiego nie mogą jednak korzystać osoby z aktywnym stanem zapalnym skóry, nowotworami skórnymi, bądź uszkodzeniem ciągłości w tkance skórnej.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest bezpieczny i dokładnie dzięki temu stanowi świetną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych stosowanych celem odmładzania skóry. Efekty po przeprowadzonej mikrodermabrazji diamentowej dostrzegalne są natychmiastowo. Mało tego, mimo powierzchownego działania zabieg ten oddziałuje też na skórę właściwą.

Trzeba jedynie mieć na uwadze ogólne założenia po ukończonym zabiegu. Po pierwsze, należy stosować tylko kosmetyki nawilżające. Po drugie, na mniej więcej miesiąc po tego typu mikrodermabrazji należy opuścić wizyty w solarium. Przez 72 godziny dobrze będzie również uniknąć wody chlorowanej oraz wizyt w saunie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty rekomenduje się sześć serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej: trzy razy w odstępie tygodniowym oraz 3 razy co 2 tygodnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Mikrodermabrazja diamentowa jako zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry - CNOS