Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Niekorzystne doznania po zażyciu substancji psychoaktywnej

Niekorzystne odczucia po zażyciu substancji o działaniu psychoaktywnym nie są w końcu czymś wydarzającym się rzadko, czyli nie jest czymś dziwnym, że informacje na ich temat pojawiły się w serwisie. Każdy badtrip z pewnością będzie dłużej wspominany przez osobę, która go doświadczy, a więc dobrze będzie najpierw dbać o własny stuprocentowy komfort. Pomimo tych bad tripów wiele osób dalej przyjmuje środki odurzające i wskazują na własne przeżycia na przeróżnych forach internetowych.

Powstały także badania naukowe w tym temacie, wskazujące, że bad tripy często mogą dzielić się na trzy podkategorie: przeżycia negatywne, objawy wytwórcze oraz zaprzeczenie.

Standardowo podróże po zażyciu narkotyku są przyjemne, aczkolwiek złe podróże przydarzają się równie z taką samą częstotliwością. Nie da się de facto ustalić, w jaki sposób konkretny środek halucynogenny może wpłynąć na daną osobę. Objawy po przyjęciu środka mogą być przeróżne. W wersji łagodnej mogą to być przygniatające myśli aż do postaci rozbudowanej, kiedy to dojdzie do przerażających urojeń, jakie mogłyby doprowadzać nawet do wypadku lub zagrożenia życia.

Bad trip jest spersonalizowanym przeżyciem i dlatego nie należy spożywać środków odurzających, a już z pewnością nie wówczas, {gdy|kiedy| będzie się w trudnym stanie. Opłaca się przekładać to na inny termin. Zjawisko to może być rezultatem nieodpowiedniego set and setting, czyli niewłaściwego ukierunkowania psychicznego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz

Niekorzystne doznania po zażyciu substancji psychoaktywnej - CNOS