Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Strefa Skoków: możliwość zrobienia skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer

Strefa Skoków daje możliwość wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki odbywają się w różnych miastach oraz panują tam przeróżne warunki. Cena uzależniona jest również od tego, w jaki sposób i, w jakim stricte miasteczku i w jakim terminie ma miejsce skok. Klienci mają możliwość także decydować się na przeróżne opcje. Mogą przykładowo zdecydować się na: sam skok, skok z filmem nakręconym przez instruktora lub skok z filmem oraz zdjęciami zrobionymi przez dodatkowego pilota.

Znaczy to, że każdy może decydować się stricte na tę usługę, na jakiej będzie zależeć mu wyjątkowo. Każdy skok w tandemie poznań to zdarzenie na około 10 minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach adrenaliny.

Wszyscy instruktorzy są adekwatnie przeszkoleni, a więc nie ma ryzyka, iż komuś miałoby się cokolwiek stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad właściwym tokiem konkretnego lotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma dwie czasze, główną i zapasową oraz specjalnie zaprojektowany automat, który uruchomi czaszę zapasową na określonej wysokości w razie gdyby spadochron główny nie otwierał się z wyprzedzeniem. To też podwyższa bezpieczeństwo skoku w tandemie.

Żeby zrobić skok w tandemie nie trzeba przechodzić jakichś kursów ani robić badań lekarskich. Są tylko wybrane schorzenia nie będące polecane do skoku. Należy również mieć więcej niż sto dwadzieścia pięć centymetrów i ważyć mniej niż sto dziesięć kilogramów. Jeżeli spełnia się te wymagania, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez kwestionariusz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj swój komentarz